GL Furniture


Meist


GL Furniture on 2010 aastal asutatud mööbliettevõte. Meie ettevõte on spetsialiseerunud täislahendustele- projekteerime, valmistame, toome kohale, paigaldame, lisame kodumasinad, valgustid ning muud huvitavad ja kaasaegsed lisaseadmed - vajadusel juhendame. Samuti pakume sisekujundaja teenust ning siseviimistlus töid. Kõik meie tööd valmivad eritellimusena ning projekti alusel, alates lihtsamast mööblist kuni suurprojektideni. Meie klientideks on Soome, Rootsi, Norra ning Eesti eraisikud ja ettevõtted. Lisaks pakume ka kodusmasinaid ja köögitehnikat jaehindadest odavamalt. Valikus - Bosch, Siemens, AEG, Electrolux, Scanberg, Smeg, Falmec, Zanussi.

Meeldivat koostööd soovides,
GL Furniture meeskond

Eritellimusel mööbel


Mööbli valmistamine vastavalt vajalike mõõtudega ja sobivate materjalidega. Laialdane materjali valik võimaldab leida igal ühel oma meelepärane ja taskukohase materjal. Valmistame alates lihtsamast mööblist kuni suurprojektideni (kontorid, restoranid, kauplused, baari ja müügiletid , köögid ja garderoobid ). Omades häid koostööpartnereid teistest valdkondadest, saame pakkuda enamat kui mööbel (klaas, peegel, metall, toolid, pehmemööbel vastavalt soovile, led valgustused ja palju muud mis liitub mööbliga).

Furnituur


Furnituuri osas kasutame juhtivate kaubamärkide valikut, millel on tagatud kvaliteet - Blum, Grass, Hettich. Valamud segistid kasutame Franke, Grohe ja Mattson tooteid. Mööbli valmistamiseks kasutame EU standarditele vastavaid materjale millel on vastavad sertifikaadid. Valmistatud mööblile kehtib 2 aastane garantii. Tarneajad on kokkuleppelised ja sõltuvad tööde mahust ning materjalide tarnest. Lihtsamad köögid näiteks 3 – 4 nädalat.

Kodumasinad ja köögitehnika


Kõrvalharuna on pakkuda köögitehnikat ja suurköögitehnikat samuti kosumasinaid. Hinnad jaehindadest odavamad. Valikus - Bosch, Siemens, AEG, Electrolux, Scanberg, Smeg, Falmec, Zanussi.